Kihvtid lasteriided talveks – ära lase pakasel lapse mängulusti segada!

Lasteriided

Meil kõigil on omad kriteeriumid, mille järgi poes valikuid teeme. Lasteriided ja kõik, mis selle alla läheb – kombinesoonid, kindad, mütsid, joped, püksid – on kategooria, mille osas on standardid ilmselgelt veel kõrgemad kui meie enda riiete puhul.

Eriti oluline on oma valik hästi läbi mõelda just talveriideid ostes. Need lähevad teadupärast käiku just ajal, mil külm ja pakane tahavad igast väikseimastki pilust sisse pugeda ja just kui kiusu pärast lumes möllamise lapse jaoks võimalikult ebamugavaks teha.

Lasteriiete kaubamärk Lassie on selle kõige peale aga õnneks meie eest mõelnud. Katsetamas ja oma vahvat sügispäeva üles pildistamas käisime väikese poisi ja tüdrukuga, kes on mõlemad 5-aastased. Pildid räägivad enda eest – mingist külmast ega salakavalast tuulest, mis riiete vahelt naha ligi hiiliks, polnud juttugi. Just nii saabki laps kõige õnnelikumalt väljas mängida, kui riiete pärast ei pea pead vaevama.

Kollektsioon:

Lassie uude kollektsiooni kuuluvad nii tüdrukute kui ka poiste jaoks kombinesoonid ning eraldi komplektid pükstest ja jopedest. Riided on valmistatud niiskuskindlast ja soojapidavast materjalis.

Valikus on mitmeid mütse ja kindaidki. Mütsid on erineva värvi- ja mustrivalikuga ning kinnitatakse mugavalt lapse lõua alt. Nii püsivad ka kõrvad soojas ja müts ei liigu paigast. Kinnaste voodri külge õmmeldud kumm hoiab kinda kenasti paigal ja pikem käsivarre osa ei lase lumel ka suurema rahmeldamise käigus naha ligi pääseda.

Lassie rõivaid müüvad BabyCity lastekaupade pood Tallinnas Mustika keskuses, Kidz one kauplused ja teised hästivarustatud kauplused üle Eesti.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here