Kas teie klass võiks olla

RIMI Retsepti meistriklass?

Rimi ja eestilapsed.ee blogi kuulutavad välja meeleoluka ja kasuliku retseptikonkursi Eesti kooliõpilastele, leidmaks toredaid ja omanäolisi retsepte tasakaalustatud toitumise tutvustamiseks ning elavdamiseks. Konkursist saavad osa võtta  Eesti põhikoolide klassid, huvikoolid ja -ringid.

Konkursil osalemine õpetab noortele meeskonnatööd, kokkamist ning parandab teadmisi toitumisest. Kevadel selgub Rimi Retsepti Meistriklass 2018 ja 1000€ suuruse preemia võitja! Lisaks ootavad tublisid kokkajaid erinevaid üllatused ning lisaauhinnad.

Oled kooliõpilane või õpetaja? Võtke klassiga konkursist osa!

Konkursist saate osa võtta kogu klassiga ning erinevaid retsepte välja mõeldes võite ka toredaid preemiad võita. Registreerige end siinsamas lehel, sooritage igakuiseid ülesandeid ning võitegi osutuda finalistiks.

Finaali jõuavad nii žürii kui ka rahva lemmikud, seega jagage Facebookis oma klassi ülesannete lahendusi  ning koguge hääli!

Oled kokkamishuviline? Tutvu kooliõpilaste retseptidega!

Hoia meie konkursil silma peal ning vaata, kuidas noored tasakaalustatud toitumisega seotud ülesandeid lahendavad. Sul on võimalus retsepte järgi proovida, kommenteerida ning igal kuul valida ka oma lemmik, kes liigub edasi finaalvooru!

Iga kuu uus väljakutse!

Konkurss kestab 2018. aasta veebruarist aprillini ja osaleda saab üks klass igast Eesti koolist, huviringist või -klubist. Igal kuul saavad klassid retseptiülesande, mille kallal on võimalik kuu aega nokitseda. Valmis võistlustöö tuleb ülesse laadida oma klassi konkursilehele.  Nii lihtne see ongi! 

Iga kuu uus väljakutse!