Kruus, mille värvimine toob rõõmu kõigile!

Täiskasvanutele suunatud värviraamatud on saavutanud suure populaarsuse üle terve maailma k.a Eestis. Värvimine pidavat maandama stressi ning samal ajal ka arendama käelist tegevust ning lisaks aitab selline loominguline tegevus pärast väsitavat tööpäeva ennast välja lülitada. Kuid me ei räägi teile värviraamatust, vaid meie tähelepanu on köitnud hoopis kruus, mida saab ise värvida. Igati kihvt tegevus, mida näiteks koos oma lapsega ette võtta.

Selliseid kruuse saab osta Koduekstrast. Kruusi värvimine teeb iga kell värviraamatule ära, sest sa saad pärast seda ka kasutada.  Ilus ja praktiline pealekauba. Pole väga lihtne värviraamatust teed juua või sujuvalt sõpradele näidata, kui andekas värvija sa oled. Kujutame ette olukorda, kus külalised tulid külla ja sa võtad riiulist värviraamatu ning hakkad näitama, kui kihvtilt sa värvida koos lapsega oskad. Tundub natuke selline fotoalbumi vaatamise aktsioonina, mis väga ei kõneta. Kujutame ette teistsugust olukorda, kus külalised tulid külla ja sa pakud neile teed või kohvi ning serveerid neile jooke just nendes lahedades värvitud kruusides. Kohe küsitakse, et ohh, kui huvitavad kruusid, kes need värvis? Kihvt öelda, et sina koos lapsega ise värvisid.

Kui natuke tõsisemalt rääkida, siis tegelikult on see ju üks väga lahe ja arendav tegevus, mida koos lapsega ette võtta. Eriti kui väljas on külm ja tuuline ilm. Istute rahulikult laua taga ning iga pereliige võib värvida kruusi just nii nagu ta ise soovib.  Värvide otsimisega ei pea ka vaeva nägema, sest iga kruus on ilusas karbis, kus on erinevad värvid kohe kaasas. Kindlasti tundub ka lapsele mõnus vaheldus värviraamatutest, kui saab ka midagi muud värvida.

Meil oli värvimiseks üks kruus, kuid kokku on neid nelja erineva pildiga, mille hulgast iga pereliige leiab just endale meelepärase. Kui kruus on värvitud, siis on soovitatav panna kruus ahju, sest värvid püsivad pärast kuumutamist kindlamalt peal.

Kuid nüüd kõik kruuse värvima, sest värviline kruus toob ka kevade kiiremini kohale!

2 KOMMENTAARID

  1. Tere!
    Vaatasin Koduekstra e-poes läbi 33 lehekülge kaupa ja ei leidnud sed toodet 🙁
    Kas saaksite mulle kirjutada nt tootekoodi või on see vahva asi müügil ainult poodides kohapeal?

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here