Koolitarbed uueks õppeaastaks

Kui mina veel noor olin, siis tundsid kooliasjade ostmise üle rõõmu vaid need, kes seal veel käinud polnud või need, kellel sinna minemiseks enam suurt kohustust pole. Praegu tundub, et koolielevus on suur kõigi seas ning see on ainult tore. Suur elevus võib muidugi teha raskeks selle valiku, et millised koolikaubad sel aastal ranitsasse valmis varuda. Just sel põhjusel käisimegi läbi kauplusest Koduekstra, et saada ülevaade millised koolitarbed ühele koolilapsele võiks valmis muretseda.

Pinalitäis head ja paremat

Teadmiste talletamine aitab neid ka kõige paremini meelde jätta ja seetõttu peab olema ka korralik pinalitäis kirjapulkasid. Tänapäeval on koolitarbed saadaval muidugi kaunis laias valikus, kirjavahendid seal hulgas – geelpliiatsid, pastakad ja kõike muud säärast veel lisaks. Kõige selle juures ei tohi siiski unustada tuntud ja töökindlat harilikku pliiatsit, sest igasugu märkmete ja kritselduste tegemine on harilikuga ju kõike mõistlikum.

Kõige kirjapandu seast olulise väljatoomiseks tasub varuks hoida ka mõned markerid või värvipliiatsid, sest tähtsama info värviliselt esiletoomine aitab kaasa meie fotomälule ning kooliasjad jäävad paremini meelde.

Kuna tegijatel ikka kipub juhtuma, siis võiks pinalis olla ka mõned vigade parandajad – kustutuskumm kergemate ja korrektuurpliiats raskemate „plekkide“ jaoks.

Ja, et oleks kuhu kirjutada ja joonistada

Mis sa selle laua peale ikka kritseldad, paberile on ikka parem! Just kõik need kaustikud ja vihikud on need koolitarbed, mida võiks koolilapsel olla lademeis. Mäletan väga hästi, kuidas endal need pidevalt kas läksid kaduma, tulid lehed välja või juhtus hoopis midagi kolmandat. Kõik seesugune kraam tuleks vaadata üle ka lapse vajadusi silmas pidades – et ei läheks ranits liialt raskeks või poleks ühel lehel liiga palju jooni/ruutusid – väiksematel läheb muidu maru keeruliseks.

Loovtegevusele hoog sisse

Kunstitunnid on põhjusega paljude lemmikud – lapsed saavad seal mängida, katsetada ning end seeläbi palju arendada. Pisut plastiliini ning laps võib endas avastada skulptori või hoopis inseneri, vesivärvid või guaššid võivad sütitada tõelise kunstniku või hoopistükkis disainerihinge rääkimata kõikidest nendest värvipliiatsitest ja vildikatest millega oma päeva oi kui värviliseks võib teha!

Koolitarbed kotti ja uuele õppeaastale vastu!

Noorus on ilus aeg, tahaks teinekord isegi uuesti esimest korda kooli minna. Nüüd polegi muud, kui et sellele koolielevusele pisut hoogu juurde anda ning astuda läbi Koduekstrast. Otsige välja kõik vajalik ning laduge seljakott täis ja siis minek!

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here