Põnev värvimuutev öölamp

Pimeduse pakutav teadmatus võib meis kõigis pisut hirmu tekitada ning isegi, kui oled julgem kui mina, on ikkagi paras tüütus pimeduses klaasikese vee järele minnes oma varvast voodinurga pihta ära lüüa. Seda kõike aitab vältida üks korralik öölamp, mille leiab Koduekstra kauplusest.

Justkui valgus-purskkaev, saab selle valgusti abil luua oma tuppa erinevat õhkkonda. Nimelt on see tänu led-lampidele värvimuutev ning mööda fiiber-optilist kaablit liikuv valgus jätab ühe väga põneva mulje. Tänu oma ehitusele sobib see öölamp ohutult nii lauale kui ka toapõrandale, kulutades sealjuures ka väga vähe energiat.

Öölampide kasutamisel tasub alati meeles pidada valguse õige värvi valimine, nimelt mõjutavad teatud värvid meie une kvaliteeti. Näiteks sinine värvus aeglustab meie kehades meile head und andva melatoniini tootmist ja tõstab meie tähelepanu- ja reageerimisvõimet. Sarnaselt mõjub meile ka valge värvusega valgus, me lihtsalt oleme sedasi arenenud ja pole vahet, kui kõvasti me oma silmad kinni surume, jõuab valgus läbi meie laugude silmadesse ja annavad ajule teada, et päris öö pole vist veel saabunud. Uneajal valgust andev öölamp peaks kindlasti valgustama punase või oranži värvusega, sest neil on meie unekvaliteedile kõige väiksem mõju.

Kui sinu laps pelgab pimedust, soovib oma tuba valgustada just meeleolule vastava tooniga või on lihtsalt tarvis ööpimeduses varvaste valusaks löömisele lahendust leida, on selline Koduekstrast leitav öölamp just teile.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here