5 ideed: võta laps appi ja lööge oma kodu sõbrapäevaks lille!

õhupallid-sõbrapäev-eestilapsed

eestilapsed-kaardid-sõbrapäevSõbrapäev on ukse ees ning kuna tähtpäevi, mida tõepoolest vilede ja vilkuritega tähistada, pole meie kalendris sugugi palju, siis kavatseme meie sellest viimase võtta. Sama soovitame teilegi: kutsuge oma lapsed appi ning kaunistage oma kodu ühe õige tähtpäeva vääriliselt! Siit teile ka mõned nipid, kuidas ühiste tegevuste läbi kodune õhkkond rõõmsamaks muuta.

Lõbusad sõbrapäevakaardid

Kui täiskasvanute jaoks tähendab valentinipäev midagi romantilist ja südamlikku, mil olla oma kallimaga koos, siis laste jaoks on sõbrapäev lõbus ja vahva tähtpäev, mil saab kõigile sõpradele lõbusad kaardid joonistada, toredaid kirjakesi kirjutada ja üheskoos vinget päeva tähistada. Kõik need kaardikesed ja kirjakesed sobivad riiulitele ja kaminasimsile ülihästi ka dekoratiivseteks elementideks!

Kaardid moodutavad igal aastal sellest väga suure osa ja nagu meile vähemalt tundub, siis erinevaid kaunistusi, sädelusi, läikivaid kleepse jms, mida bürootarvete poed pakuvad, iga aastaga aina lisandub. See kõik teeb kaartide meisterdamise eriti loovaks tegevuseks ja lõbusaks ajaviiteks.

õhupallid-sõbrapäev-eestilapsedÕhupallid kõikjale!

Õhupalle pole kunagi liiga palju ning sõbrapäev on täpselt selline tähtpäev, mil võib vabalt kas või terve korteri või maja neid täis riputada. Rõõmu on sellest kõigil! Kui võimalik, siis soovitame kasutada punaseid ja roosasid heeliumiga täidetud palle ning need pikkade paeltega lae alla hõljuma lasta!

Kui heeliumiga täidetud palle parasjagu käepärast pole, siis võib ka tavalised õhupallid siduda kappide, laudade ja riiulite külge. Peaasi, et neid oleks palju!

kaunistused-eestilapsed

 

 

 

Paberist rippuvad sõbrapäevakaunistused

Erinevate paberist kaunistuste ideid on ilmselt terve internet täis, kuid meie toome oma lemmikud samuti siinkohal välja. Eriti vahvalt saab neid kujundeid riputada laest alla ning mööda seinu. Meie arvates on see suurepärane viis, kuidas arendada lapse loovust ning samas pakub see vahva tegevus võimalust lapsega koos midagi toredat valmis meisterdada.

lõngast-eestilapsedValge lõngaga “maalähedased” kaunistused

Mõtlesime täna ka nende peale, kellele plastmassist vidinad, heeliumi täis õhupallid ning priiskav sädelus ei meeldi. Eriti jäi meile silma Pinteresti poolt soovitatud valge lõngaga tehtud nii-öelda maalähedased kaunistused.

Valge lõng on klassikaline, stiilne ning ei nõua just palju vilumust, et väikesed südamekujulised žabloonid papist välja lõigata ning nende ümber siis valge lõng keerutada, kuni kaunistused valmis. Siis võib nende külge samuti tagasihoidliku paela riputada ja vahva elegantne kaunistus ongi valmis!

salvrätikud-sõbrapäevLauakaunistused ja salvrätikute voltimine

Sellised tähtpäevad käivad tavaliselt käsikäes ka külaliste, sõprade ja perekonna kogunemisega. Kui juhtub, et sel aastal on ka sinu pere kord mõni koosviibimine organiseerida ja õhtusöök võõrustada, siis püüa sõbrapäeva puhul mõelda ka lauakaunistuste peale.

Loomulikult on sinu käsutuses sel puhul kõige muu seas ka salvrätikud. Seda, kui palju meeldib lastele igasugu kujundeid kõigest kokku voltida, mäletab meist igaüks juba enda lapsepõlvest.

Kõrvaloleval pildil on lihtne õpetus, kuidas salvrätikutest ilusad südamekujulsed dekoratsioonid voltida.

Loodame, et saite sellest postituset ka mõne idee juurde ning saate lastega koos mõned lõbusad tunnid veeta oma kodu sõbrapäeva puhul üles lüües! Kui ka teil endal mõni äge nipp varrukast võtta on, siis jagage seda meiegagi!

 

 

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here