Kevadine meisterdamine

Lihavõtted – kindlasti kõige värvikamad kevadised pühad! Tõeliselt vahva aeg, kus kodus perekeskis teha midagi ühist. Meisterdamine, munade värvimine ja kaunistamine – need kõik on tähtsad osad munadepühadest. Küll aga on oluline varuda sellisteks toredateks tegevusteks sobilikud vahendid, mille leiad Koduekstrast.

Koduekstras on lai valik erinevaid dekoratsioone ja värve, millega mune vastavalt enda nägemusele kaunistada. Näiteks pärlmutri munavärvide komplekt, kus on viis erinevat silmapaistvat tooni. Mune ei pea ainult värvima – variatsiooni aitavad luua dekoratiivsed kleepsud mitme erineva disainiga.

Värvitud munad võivad saada endi sekka ka väikesed kaaslased dekoratiivmunade näol. Kuna kevad on juba peaaegu ka et täies hoos, on võimalik tuua õuest pajuutud, mille okste külge saab riputada munad. Ja kui tahta kellelegi mune kinkida, võib need asetada kenasti lihavõtete jänese korvi.

Meisterdamine on munadepühal igati teretulnud. Vaja vaid loovusel lennata ning värvitud munadele võib luua väga ägeda keskkonna. Munadele on ju kohta vaja, seega miks mitte panna nende jaoks muru kasvama? Koduekstrast leiab muruseemne, mille puhul idanemine algab umbes 5 ööpäevaga pärast istutamist. Murus võivad leida omale koha koos munadega ka armsad tibud. Ja kus on tibud, seal on ka loomulikult suled. Lisaks võib valvata mune ka üleskeeratav jänes.

Munadepühade rõõme võiks jagada ka vanavanematega ja kuidas seda veel teha, kui mitte ägeda ise tehtud kaardiga? Selleks võib kasutada Koduekstra kaartide põhju või ümbrikuga kaarte. Kaartide puhul on jällegi omanäoline meisterdamine oluliseks osaks. Tuleb lasta loovusel vaid lennata ja vanaisa-vanaema kindlasti rõõmustavad!

Meisterdamine on eelkõige loominguline tegevus ning teatud juhtudel on selleks vaja ka mõnda abimeest. Näiteks liimimisel, kus Koduekstra aitab ning võimaldab varuda kuumaliimipüstoli. Pisut soodsama variandina on saadaval ka kuumaliimipulgad.

Peale jõule ongi lihavõtted esimesed suuremad pühad, kus meisterdamine on igati soositud. Sarnaselt jõuludele on sobilik lihavõtete ajal teha just midagi sellist, mis kaasab pere ja sõpru. On ju rõõm ehtida kodu enda meisterdustega või kinkida midagi toredat pereliikmele ja sõbrale. Siinkohal tõttabki appi Koduekstra, et kõik selleks vajalik oleks Sul olemas!

 

 

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here