Käsitöövahendid Koduekstrast

Jõulud – see on aeg, mil olla pere keskel ning teha midagi eriti toredat ja loovat. Ühtlasi on see aeg, mil võtta ühendust lähedastega ning tekitada kodus jõulumeeleolu, tehes seda oma käte ja loovusega. Aga selleks, et jõulumeeleolu luua, tuleb käepärast võtta käsitöövahendid. Siin ulatab abikäe kauplus Koduekstra.

Lähedastele võiks saata jõulukaardi, sest isetehtud kaart on armas kingitus. Kui idee olemas, peab kõige esimesena käepärast olema värviline paber, millele hakata kõike ehitama. Kes tahab, see saab veel omakorda katta paberi efekti lisamiseks siidpaberiga.

Kui ise kaarti ei taha voltida, siis on Koduekstras olemas ka kaartide põhjad. Valik on Sinu, sest käsitöövahendid ootavad avastamist.

Ühe tubli meisterdaja sahtlist ei puudu kindlasti ka liim, mõnel isegi kuumaliimipüstol, mida on loomulikult vajalik selleks, et sädelev pulber või näiteks kunstlumi jääks jõulumeeleolu loomiseks kenasti kaardi külge.

Väga populaarne on ka glitterliim, mis jätab sätendava tulemuse. Mustrite leiutamiseks sobib kenasti dekoratiivpael, mida leidub nii pitsiga kui ka sätendavaid. Kui kaardi saaja peaks olema aga suur magusasõber, võib ju kaardil ilutseda ka piparkook. Loovus on igatahes piiritu.

Pere väiksemad ja suuremad ei pea ainult köögilaua taga üheskoos piparkooke valmistama, vaid võivad teha ka midagi suuremat – Koduekstra käsitöövahendid pakuvad laia valikut, millega luua näiteks miniatuurne metsamaastik, kus on väikesed kuused, mille peal on kunstlumi. Kindlasti elavad metsas veel metsloomad ning metsaservas võib olla ka pisike lumememm, mille kõrval on käsitöötraadist vormitud maja. Üheskoos leiate kindlasti vajalikud käsitöövahendid, mis aitavad ideel valmida.

Mööda ei saa vaadata ka kingitustest, mis igal aastal rõõmu teevad ja üllatusi pakuvad. Sisuga sama põnev ja nauditav võiks olla ka pakkepaber või kinkekott ning seepärast tasubki neile lisada erinevaid nipsasjakesi, näiteks panna sinna sätendavad inglid või uudistama vildist põder. Paremat aega meisterdamiseks ja teiste üllatamiseks aastas ei ole.

Võtke pere suuremad ja väiksemad kokku ning laske jõulukuul fantaasia lendu koos Koduekstraga!

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here