5 nutikat kingiideed lastele tehnikavaldkonnast

Mänguasjad arenevad tänapäeval sama kiiresti kui meie endi lapsed kasvavad. Möödunud aastal välja tulnud lelud paistavad täna juba möödunud sajandist. Pöörasime pilgu digipoe Klick uudistoodetele ja toome teienigi nende viis hitt-toodet ehk suurepärast kingiideed, mis tänavu pühade-eelsel ajal võiksid meie arvates ka tee võimalikult paljude laste või, miks mitte, ka lapsemeelsete täiskasvanute kodudesse leida.

Air Hogs Shadow Launcher

Tegu on puldi teel juhitava ja patareidel töötava uue vinge leluga – kuid mitte ainult. Air Hogs shadow Launcheri näol on tegemist suisa kaks ühes mänguasjaga, mis võimaldab kõigest ühe nupupuvajutusega lasta lendu autos peidus oleva helikopteri. Kuna Shadow Launcher helikopter on stabiliseeritud, on sellega lendmine sujuv ja mugav.

Shadow Launcher on ehitatud vastupidavatest materjalidest, mistõttu ei lähe see mänguasi nii kergesti katki ning on ohutu siseruumides kasutamiseks.

Syma X5SC droon kaameraga

Erinevaid puldi teel juhitavaid, õhus lendavaid ja samal ajal kõike ettejuhtuvat filmivaid moodustisi on viimase aastaga poelettidele jõudnud rohkem kui me parimagi tahtmise juures tutvustada jõuame. Toome aga siinkohal esile ühe, mis on meie oma omaduste poolest väga vinge tegelane ja ei kuulu samas ka droonide seas kõige kallimate kanti.

Syma X5SC on musta värvusega pilkepüüdev droon, millele on põhja all värvilised vilkuvad tuled. 

Droon on seega ideaalne ka öölendudeks, et ta pimedas ära ei kaoks ja näeks lennates üliäge välja.

X5SC drooni kaameraga saad teha puhtaid pilte ja videoid. Kaamera režiimide vahetamiseks ei pea vahepeal drooniga maanduma, vaid saate seda mugavalt teha otse puldilt lennutamise ajal.

Keerulisemateks manöövriteks on võimalik droonilt ka kaamera eemaldada, mis muudab drooni kergemaks ja võimaldab lihtsalt ja kiiresti raskeid takistusi läbida. Syma X5SC on võimeline õhus tegema 360-kraadiseid saltosi mis tahes suunas. Tänu spetsiaalsetele nuppudele puldil on saltotamine ka algajatele juhtidele suhteliselt lihtsaks tehtud. Drooni güroskoobid hoolitsevad ka pärast salto tegemist edasise stabiilse sõidu eest.

Sphero Orbotix 2.0

Kui sinu laps on suuremat sorti robotite fänn, siis on tänavustel jõuludel sinu ainuõigeks valikuks Sphero Orbotix 2.0. Tegu on lihtsalt selgitatuna nutitelefoni teel juhitava palliga, mis on intelligentne, õpetlik ja aitab su lapsel ümbritsevat avastada ja sellega suhestuda.

Sphero Orbotix 2.0 populaarsuse tõttu on talle juba loodud kümneid lisaäppe, mis kõik teevad sellega tegelemise veelgi huvitavamaks ja lõbusamaks. 

Pall on veekindel, mis tähendab, et sellele nii-öelda pärismaailmas takistusradu ehitadades ja telefoniga seda neist läbi juhtides saab laps kaasata ka vett.

Trust Exos 3D VR prillid

Kindlasti oled kuulnud virtuaalreaalsust loovatest prillidest ja ehk isegi neid ette proovinud. Tegu on 3D reaalsust loova seadmega, mis aitab sul sinu nutitelefoni ekraani pilti näha 3D vaates.

Trust Exos 3D VR prille on imelihtne kasutada. Tuleb vaid asetada oma nutitelefon prillide sisse, valida telefonist pilt, video või suisa film ning asetada prillid silmade ette. Pead ühele või teisele poole kallutades saad samas ise suunata, kuhu suunas prillid pilti fokusseerivad.

Uue põlvkonna kantavad tehnoloogiad on mõeldud uuendustega kaasaskäivatele tarbijatele – eelkõige virtuaalse reaalsuse entusiastidele, arendajatele, mobiilside ekspertidele, spetsialistidele ja uusima tehnoloogia fännidele. Seetõttu soovitame ka Trust Exos VR prille pigem vanematele lastele.

Vtech Õpi ja Lenda gloobus

Väiksemale maadeavastajale soovitame Vtechi Õpi ja Lenda gloobust. Tegemist on interaktiivse ja põneva mänguasjaga, mille abil saab laps juhtkangi liigutades mugavalt lennukiga lennata kuhu iganes ta soovib.

Toode on eesti keeles, et väikestel õppuritel seda lihtne ja lõbus kasutada oleks. Mänguasjal on 5 põnevat mängurežiimi: minu esimene atlas, leidke üles meie sõbrad, küsimuste aeg, lennuseiklus, muusika ja helid. 

Iga mängurežiim õpetab lapsele erinevate paikade, maailmaimede, rahvuste, keelte, muusika ning palju muu põneva kohta.

Teiste toredate kingiideedega saate tutvuda Klick digipoe veebikaubamajas ja Klicki esinduskauplustes üle Eesti.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here