Ampsik kutsub: õpi tants selgeks, jaga teistega ja võida ägedaid auhindu!

Ampsik-tantsuvoistlus-eestilapsed

Laste sõber Ampsik on selgeks saanud uue lemmiktantsu ja soovib seda nüüd usinalt ka kõigile teistele õpetada. Ampsik, kes on alati tervislikku toitu austanud, kutsub kõiki osalema oma uues kampaanias – õpi sõpradega tants selgeks, jaga seda ka teistega ja võida auhindu! Amspikule juba saadetud klippe saad vaadata aadressilt www.ampsik.ee/ampsiku-tantsuvoistlus ning sealsamas ka oma lemmikule hääl anda.

Igapäevane liikumine ja tantsulust on väga oluline. See võiks ja peaks olema harjumus juba maast madalast. Ampsiku uus tants ongi kohane kõigile, kel vähegi lapsemeelsust. Samas pakub rõõmu liikumisest ning koostegemisest. Võta sõprade, klassikaaslaste, lasteaiakaaslastega või kas või terve perega punti, veetke üks lõbus tunnike tantsides ja saatke sellest oma lõbus video Ampsikule.

AS Nõo lihatööstuse esindaja Simmo Kruustüki sõnul on Ampsiku uus kampaania suurepäraseks võimaluseks tutvustada lastele tervisliku toitumise põhimõtteid. „Lapsed haaravad uusi teadmisi lennult ning Ampsiku kaasahaarav tants ja laul on suurepärane viis siduda nende jaoks kasulik lõbusaga,“ julgustas Kruustük lapsevanemaid ja õpetajaid Ampsikut lastele tutvustama.

Ampsik on oma kodulehele laadinud üles kõik vajaliku: muusika, mille järgi tants on tehtud, kampaaniareeglid ning ka vormi, mille kaudu Ampsikule oma video saata.

Kõik videod laetakse üles Youtube-i keskkonda, kus publik saab hääletada ning oma lemmikule poolthääle anda. Igal nädalal jagab Ampsik publiku lemmikvideo meeskonnale auhindu. Iga tantsija, kes on osa võtnud vastava nädala võiduvideost, saab Ampsiku toodetega kinkekoti.

Tantsuvõisluse lõppvõitja ning teise koha omaniku valib korraldaja kõigi kampaanias osalenud videote vahel. Teise koha võitnud meeskonna iga liige saab Ampsiku T-särgi ning Ampsiku toodetega kinkekotid. Tantsuvõisluse lõppvõitja võidab 200 euro väärtuses külastuse Eesti Rahvamuuseumisse koos ekskursiooniga ning lõunasöögi. Samuti saab võitjameeskonna iga osaleja Ampsiku T-särgi ja Ampsiku toodetega kinkekoti.

Konkursi lõppvõitja kuulutatakse välja 22. jaanuaril.

Ampsik sündis AS Nõo Lihatööstuse soovist luua spetsiaalselt lastele mõeldud lihatoodete sari, mis oleks ühtaegu maitsev ja tervislik. Tänaseks on Ampsiku tootesarjas juba 11 toodet, mida hindavad nii suured kui väikesed lihasõbrad.

Ampsiku uue kampaaniaga saab lähemalt tutvuda, laulu alla laadida, tantsuvideot vaadata ning ka oma video üles laadida ja teiste omasid vaadata ning nende poolt hääletada aadressil www.ampsik.ee/ampsiku-tantsuvoistlus.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here