Beebiasjad Karloovalt – kingi oma lapsele kõige arendavam esimene aasta!

Beebiasjad karloova eestilapsed

Karloova on esimene kodumaine ettevõte, mis valmistab terviklahendusena beebi arengut toetavaid tegelusasju. Kõik Karloova mänguasjad on valmistatud suure hoole ja armastusega koostöös laste füsioterapeudiga. Ettevõtte eesmärgiks ongi pakkuda lapsevanematele kindlustunnet, et mänguasjad on beebile alati eakohased ning toetavad tema arenemist.

Karloova tootevalikus on tegelustekid, tegeluskaare mänguasjad, pehmed pallid, padjakuhjad, voodiääris, padjad, tegelusrätid, lipud jpm.

eestilapsed-karloova-beebiasjadEttevõtmise loojad on Katri Voika ja Kaili Kask, kes elavad naabritena Tartus, armsas väikeses Karlova linnaosas. Katri on kahe aktiivse poisi – kolmeaastase Oliveri ning kuuekuuse Robini – ema ning Kaili on emaks kahele täisealiseks saanud tüdrukule. Katri on töötanud viimased 9 aastat turundusvaldkonnas luues suurtele toidutööstustele uusi tooteid ja arendanud kaubamärke. Kaili on õppinud eelkooliealiste laste pedagoogikat ja psühholoogiat ning tegutsenud 22 aastat loomevaldkonnas.

Mõte Karloovast tekkis juba selle aasta alguses, kui üheskoos jõuti arusaamisele, et Eesti turul on vajaka on asjatundlikust tegelusasjade komplektist beebi esimeseks eluaastaks. Nüüd, aasta lõpus, on rõõm esitleda Karloova kaht esimest kollektsiooni Hea algus ning Väike prints ja väike printsess.

Armsasse tootevalikusse kuuluvad kahes suuruses mängutekid koos tegeluskaartega, erinevate funktsioonidega mänguasjad ja lastetoa sisustuselemendid. Kõik tegelusasjad on läbi mõeldud koostöös füsiaoterapeut Maarja Sädega. Tema nõuanded ja soovitused kaasnevad igale tootele, et oleks hea teha valikut beebi erinevate arenguetappide toetamisel.

eestilapsed-karloova-beebiasjad„Karloova eesmärgiks on ergutada märkama detaile, et arendada ruumilist mõtlemist ja -taju,“ selgitas Karloova esindaja Katri Voika. Kolmnurkadest, ristkülikutest, ruutudest ja ringidest moodustub meid ümbritsev tuttav maailm. Tegelusasjad on disainitud seda põhimõtet silmas pidades ja nii on tegelustekil näha majakujutis ehk kodu, kus kõik alguse saab. Kõik esemed jutustavad koduga seotud lugusid ja annavad seeläbi loovuse arengule ja mängule hoogu. Nii kestavad beebiea mänguasjad kauem ja saavad osaks ka suuremates mängudes.

Karloova lähtub põhimõttest, et kõik lastele mõeldud mänguasjad ei pea olema ühtemoodi kirevad, et tähelepanu köita, vaid võib ka harmoonilisema tulemusega ja tegevusele keskendudes eesmärgi saavutada. Sugugi vähetähtis pole ka see, et need asjad erinevate kodude interjööri sobituksid.

Karloova tegelusasjad on valmistatud käsitööna ökoloogilisest puuvillasest kangast, mis kannab vastava märgistusena GOTS sertifikaati. Lisaks on väiksemate detailide juures kasutuses rõivavabrikute tekstiiliülejäägid. Kõik puidust detailid on mitmekordselt lihvitud ja kaetud spetsiaalse kaitsva vahaga, mis on väikesele maailmaavastajale ohutu.

Kõigi Karloova toodetega saad tutvuda ja neid tellida kodulehel www.karloova.ee ning Karloova Facebooki lehel

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here