Head uue õppeaasta algust Eesti lapsed ja lapsevanemad!

Ääretult kaunis soe suvi ja õppurite suvepuhkus on taaskord läbi saanud ning paljudel koolidel olid juba laupäeval, 1. septembril, uue õppeaasta alguse aktused.  Täna on ametlikult kõik koolid oma klassiuksed avanud ja õpilaste ja õpetajate kooliaasta on alanud.

Kooliskäimine on justkui üks põnev avastusretk teadmistemaailma, kust leiab uusi sõpru, kaasahaaravaid hobitegevusi, avastades seeläbi andeid ning kasvatades esinemise- ja eneseväljendamise julgust. Õppimine ootab ees ka lapsevanemaid, seda nii koduste ülesannete abistamises kui ka koolis ettetulevate omavaheliste suhete osas nõu andes. Kasvatakse koos ja avastatakse koos. Teadmiste täiendamine ootab ees ka kooliõpetajaid, sest maailm on pidevas muutumises ning uusi teadmisi vajavad ka nemad.

Kooliaasta algusega algab ka meie Eesti Lapsed blogis aktiivne tegevus ning plaanides on avaldada palju harivat kui ka meelelahustuslikku sisu.  Samuti lubame, et meie juurest leiab edaspidi ka maitsvaid söögi- ja joogi ideid, mida koolilapsed saavad ja soovivad ise valmistada.

Kaunist kooliaasta algust, turvalist kooliteed ja kestvat õppimisindu!

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here