Kas sinul on koolitarbed olemas?

Esimene september tekitab alati meelehärmi nii lastele kui ka lapsevanematele. Üks põhjus on see, et peab jälle ennast kooli vedama. Vaheaeg lõppeb ja enam ei saa hommikuti kaua magada. Teine põhjus on meeletu asjade hulk, mis kõik peab kooli alguseks olemas olema. Lihtsaim viis on minna supermarketis enne leiva ja saia ostmist koolikraami osakonnast läbi ja pista vajalikud asjad ostukorvi.

See ei pruugi aga olla kõige otstarbekam. Poed, mis müüvad kõiki kaupu on mõeldud siiski esmavajaduste rahuldamiseks, mitte kõige parimate koolitarvete pakkumiseks. Seetõttu tasub alati uurida kooli- ja bürootarvete müügile pühendatud poode.

Näiteks Büroomaailm paneb sellel aastal kõik biitima. Idee on väga korralikes kõrvaklappides, mis pakutakse ostetud koolikaupadele tasuta pealekauba. Kõikidele noortele ju meeldib “ägedat biiti kuulata”.

Büroomaailm on justkui kontoritarvete paradiis. Kes on seal käinud, see teab, et Büroomaailmast võib leida kõike – toolidest kuni veinini. Mitte et koolilastele veini soovitaks, aga valik on seal tõesti muljetavaldav.

Kui on soov noorele tehnikahuvilisele inimesele midagi erakordset kinkida, siis näiteks leiab sealt lisaks tahvelarvutitele ja heliseadmetele ka miniatuurseid ja funktsioneerivaid treipinke, freespinke ja puurpinke. Rääkimata 3D printeritest ja projektoritest.

Büroomaailma koolikampaania väärib ka selles mõttes äramärkimist, et lisaks noortepärastele ja pilkupüüdvatele reklaamidele on noored juutuuberid (need, kes youbue.com kanalisse kogu aega videoklippe panevad) võtnud sõnasabast kinni ja teevad ise biite Büroomaailmast leitud kirjatarvetega. Noortel ikka fantaasiat jagub!

Kristel Aaslaid
on kampaania nägu ja tuntud teleseriaalist “Padjaklubi”. Kristelit tunnevad kindlasti paremini noored ise, sest teleseriaalis osalemise kõrvalt tegeleb ta ka muusikaga. Just sellisega, mis noortele peale läheb.

Koolitarbeid saab osta ka otse veebist!

Büroomaailma poe kohta saame veel niipalju kosta, et tegelikult on tegu väga põhjaliku ja rikkaliku bürootarvete poega. Aga kuna elektroonika ja meie igapäevatarbed muutuvad pidevalt, siis järjest rohkem ja rohkem müüb Büroomaailm selliseid kaupu, mis pakuvad huvi just tavalisele inimesele. Sealhulgas ka koolilapsele.
Siin on ka link Büroomaailma poolt spetsiaalselt loodud koolitarvete koondlehele. Tegelikult saab Büroomaailma poest osta ka veebipoe vahendusel.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here