Kõige ägedamad LEGOd telli lapsele jõuluks Klotsipoest!

Legod angrybirds

Usume, et meile kõigile on tuttav jõulude-eelne trügimine kaubanduskeskustes. E-poes osteldes jääb arusaadavatel põhjustel kogu see tüütu sagimine ära. Pane kõlaritest või kõrvaklappidest mängima oma lemmik jõulumuusika ja asu kasvõi koduselt diivanilt jõuluvanale nimekirja koostama!

Internetist ostlemine Eesti inimeste hulgas aina sageneb. Netipoodide edu sõltub paljuski toote või teenuse kättesaamise mugavusest. Viimasele on palju kaasa aidanud Smartposti ja Omniva pakiautomaatide võrgustik, mis on teinud e-poest ostlemise inimeste jaoks palju kiiremaks ja lihtsamaks. Täpselt sellele keskendub ka legosid müüv veebikeskkond Klotsipood.ee.

Teine tähtis tegur, mis inimeste otsustamist mõjutab, on täiesti õigustatud kartus maksta kauba eest, mida reaalselt veel oma silmaga näinud ja oma käega katsunud ei ole. On aga tooteid, kus saab usaldada juba tuntud brändi ja kvaliteeti ning teiste kasutajakogemust. Üheks selliseks tootegrupiks on usaldusväärne järeleproovitud mänguasjade kaubamärk Lego.

Lego brändi ametlik maaletooja Eestis on veebikeskkond Klotsipood.ee, kus šopates on inimesel endal võimalik valida, kas kaup tuuakse talle suisa kulleriga koduukse taha või läheb ta sellele k
õige lähemassepakiautomaati ise järele. Mõlemal juhul garanteerib Klotsipood.ee, et üle 3 päeva pärast ostu eest tasumist kauba kohaletoimetamisega aega ei lähe.

Vali lapsele õige lego vastavalt tema vanusele!

Lego-technic-mägimaastur

Klotsipood.ee pakub Lego brändi tooteid lastele kõigis vanusegruppides. Näiteks saad sa Klotsipood.ee-st tellida oma 2-aastasele põnnile tema esimese Lego traktori või 14-aastasele Lego Technic Mägimaasturi.

Samuti on legod lahterdatud vastavalt sellele, kas nende omanik on veel algaja või edasijõudnud. Esimesele pakub Klotsipood.ee Lego DUPLO ning veidi edasijõudnumale Architecture ning Mindstorms sarju.

Lego kaubamärgis võib igatahes kindel olla ning sama kehtib ka Klotsipood.ee kui ostukeskkonna kohta. Selle kinnituseks on Klotsipood.ee saanud ka Eesti E-kaubanduse Liidult Turvalise Ostukoha märgise. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.

LEGO DUPLO Minu esimene Traktor

Mõni aeg tagasi on Klotsipood.ee-le lisandunud just läheneva pühadeajaga kenasti haakuv kinginimekirja koosamise võimalus, mille abil saab teha just endale meelepärase ostunimekirja ja selle meili teel siis edasi saata. See võiks olla ka suurepärane võimalus jõuluvanale soovinimekirja saatmiseks! Noor legosõber registreerib endale meie juures konto, misjärel saab ta kokku panna endale meeldivate kingituste nimekirja – jõuluks, sünnipäevaks või kooliaasta lõpetamiseks.

Klotsipood.ee-s pakutava Lego toodete valikuga saate lähemalt tutvada veebilehel www.klotsipood.ee ning nende Facebooki lehel.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here