Laulev müts: mida teha, kui laps keeldub mütsi kandmast?

eestilapsed-muts-laps

Kui me ka ise noorena nõnda põikpäised polnud, mäletame oma lapsepõlvest kõik kedagi, kes oli enda arvates lihtsalt liiga “äge”, et ka käredaima pakasega müts pähe panna. Tänapäeval on saadaval aga meie arvates täiesti geniaalne leiutis, sisseehitatud kõrvaklappidega müts, mis peaks iga lapse sõja mütside vastu maha rahustama.

Selle leiutisega võidavad ilmaelgelt kõik – emad-isad on rahul, et lapsel on lõpuks ometi suurema surmata soe müts peas ning lapsed ei pea enam igapäevaselt jandma kõrvaklappide ja nende juhtmetega, mis kipuvad pidevalt igale poole ununema ning ära kaduma, rääkimata sellest, et nad pidevalt täiesti lahendamatus sasipuntras on.

eestilapsed-must-klick-mutsTehnikapood Klick on edasimüüjaks sellisele toredale tehnikabrändile nagu KitSound. Nende suurest tootevalikust on meie lemmikuks selgelt juhtmeta ja bluetoothi abil töötav müts, mis peaks talvisel hooajal iga muusika, raadio või audioraamatute sõbra asendamatu aksessuaar olema.

Ehk oled isegi vahel olnud talvisel ajal hädas kõrvaklappidega? Kuhu need panna – mütsi alla? Mütsi peale? Kasutada hoopis kõrvasiseseid klappe, mis kipuvad paraku ikka mütsi liikudes paigast nihkuma? Häda ja jama igal juhul ja kinnitame, et lastel, kes reeglina on veelgi kärsitumad kui me ise, ei lähe kaua, kui nad ainsa ilmselge segava faktori – mütsi – sellest kompotist kõrvaldavad ja otsustavadki palja peaga ringi silgata. Niivõrd noores vanuses on teadagi muusika tähtsam kui oma kõrvade ja pea soojas hoidmine.

eestilapsed-muts-valgeMüts on disainitud tagasihoidlikultkuid igale maitsele vastavalt. Väljast näeb ta välja nagu täiesti tavaline müts. Seda katab kena muster ning valida on heleda ja tumed mütsi vahel.

Kuidas see imemüts siis töötab?

Müts tuleb lihtsalt bluetoothi kaudu sinu nutiseadmega ühendada ja sealt muusika mängima panna. Mütsi küljes on kolm lihtsat nuppu, millest saad muusika seisma panna ja uuesti käima vajutada ning heli kõvemaks ja vaiksemaks panna. Mütsi saad sa laadida tavalise USB-kaabli abil, mis tuleb mütsiga kaasa. Mütsi on ka lihtne pesta – tuleb vaid kogu elektroonika mütsi seest välja võtta ja müts ise siis kõigi teiste riietega pesumasinasse panna.

Nii lihtne see ongi! Tootja paneb ainult kõikis veebis leiduvates tekstides südamele, et lapsed liikluses olles ja jalgratta või rulaga sõites mütsist kostuva muusika hetkeks vaigistaksid.

Vahvat imemütsi testis ka Prooviring. Vaata videost, milleks pealtnäha tavaline kootud talvemüts võimeline on!

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here