Milline droon sobiks mudilasele esimeseks lennumasinaks?

Näeme oma laste näitel iga päev, et kõige ägedamad mänguasjad on need, mida saab eemalt puldiga juhtida. Veel mõni aeg tagasi olid nendeks puldiautod, kuid mida aasta edasi, seda enam hakkavad seda turgu asendama lendavad, pildistavad ja filmivad droonid.

Ilmselt on droonide suureks menuks ka tõsiasi, et tegu pole selgelt ka ainult laste mänguasjadega, vaid samamoodi on droonid lemmikhobiks ka suurele hulgale täiskasvanutele. Just seetõttu julgemegi kahe käega neid ka lastele soovitada. Nende jaoks on droonidel esikohal ikka mängulisuse faktor, kuid samal ajal arendavad nad last nägema perspektiivi, pildistama ja filmima. Teie saate aga perekonnaalbumit täiustada maapinnast mõni meeter kõrgemalt pildistatud kaunite kaadritega.

Digipood Klick pakub oma tootevalikus samuti mitmes hinnaklassis droone, mis erinevad oma nii oma vastupidavavuse, aku mahu kui ka kaasasoleva kaamera kvaliteedi poolest. Droonid on tänaseks juba nõnda palju täiustunud, et lihtsamad nendest on oma hinna tõttu kättesaadavad juba pea kõigile.

Lapsele esimest drooni ostes soovitame jälgida eelkõige seda, kuivõrd vastupidav on droon, sest esmakordsetel katsetustel kipub masin nii erinevate esemete kui ka maapinnaga kokku põrkuma. Kui lendamine on juba enam käpas ja maandumine enam nõnda valulik ei ole, soovitame liikuda edasi juba droonide poole, mille kaamera näitab ilusamat ja kvaliteetsemat pilti ning mis oskab õhus uhkemaid manöövreid teha.

Klicki tootevalikus on algajale droonisõbrale näiteks suurepäraseks tooteks SYMA X8C kaameraga, mis on üsna taskukohase hinnaga, vastupidav ja õpetab lapsele ka kenasti pildistamist ja filmimist. Selle mudeli kaamerasilm võimaldab pildistada ja filmida küll vaid 2 MP kvaliteediga pilti.  Puldil on võimalik valida aeglasema või kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab X8C droonidele stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lendamiseks. Kiirem režiim pakub suuremaid kiiruseid ja rohkem akrobaatilisi võimalusi.

Kui lendamine juba rohkem selge ja on soov investeerida millessegi veelgi kvaliteetsemasse, soovitame vaadate üle Klickis pakutav DJI Phantom sari, mille droonide kaamerad on võimalik lapse nutitelefoniga ühildada ning nii näeb laps lendava masina filmitavat või pildistatavat pilti reaalajas oma telefonist ning oskab nii paremini drooni suunata.

DJI Phantom sarja kaamerate fotode kvaliteet on 12 MP ning videokaamera võimed erinevad vastavalt juba drooni hinnale.

Kuna droonide hinnad võivad esmapilgul nii mõnegi jaoks veidi rahakotile liiga teha, pakub Klick võimalust ka enamikke droone soetada järelmaksuga.

Kinnitame, et vingetest lennumasinatest on väga palju rõõmu nii lastele kui ka tervele perele!

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here