Milline kingitus rõõmustab sel aastal enim pere kõige pisemaid?

eestilapsed-vulli

Kui sõbrannale, emale või elukaaslasele ei pruugi jõulukingi leidmine suuremat peavalu valmistada, siis pere kõige pisemate jaoks, kes ise veel rääkida ja selge sõnaga oma soove väljendada ei oska, võib väärt kingituse nuputamine juba paras probleem olla. Käisime külas BabyCity esinduskaupluses ning küsisime turundusjuhi Kairit Parkeri käest, veidi nõu, mida soovitaks tema beebidele kinkida ning mis toode on sel aastal kõige populaarsem kingitus.

Beebikiiged ja lamamistoolid

Vahetult enne jõule tuleks eelkõige mõelda selle peale, kuidas kingitus oleks kasulik nii pere kõige pisemale kui ka lapsevanemale. Väga populaarsed on beebikiiged, mis annavad emadele ka natuke lisavabadust ja on beebidele mõnusateks tegeluskeskusteks. Kiik pakub beebile tegevust ja ka turvatunnet, kuna kiik on pehme, turvaline ja mugav. Kiiged sobivad sünnihetkest aastaseks saamiseni või natuke sellest kauemgi ning nende kasutusaeg on üsna pikk.

eestilapsed-beebikiikMeile tutvustati esimesena Fisher-Price‘i kiike, millel on lisaks vibratisoonimoment ning heliefekt. Vibratsioon annab beebile mugavus- ja heaolutunde ning heli mõjub rahustavalt. Lisaks on kiigel küljes toredad vidinad, mida lapsed saavad haarata ja millega tegeleda. Näiteks saab ema salvestada kiige küljes olevasse seadmesse oma häälega sõnumi. Kui laps on hoidjaga, saab ta kuulata enne uinumist ema poolt talle jäetud teadet.

Teine äärmiselt populaarne lamamistool on BabyBornilt ja sobib väikesele lapsele samuti juba babyborn-beebikiik-eestilapsedsünnihetkest alates. See toetab beebi loomulikku kehaasendit, nii et laps ei vaju seal kuidagi valesse asendisse. Sel kiigel ei ole lisavidinaid ja elektroonikat, aga lapsel on siiski tegevust palju, sest ta suudab enda keha ja jalgade tööga kiigele hoogu teha. Beebi saab hakata sellega praktiseerima kohe, kui ta tooli pannakse ning oma lihaste tööd seal arendada. Materjalid on hingavad ja naturaalsed.

Kaisukaaslased ja närimislelud

Viimasel ajal vägeetilapsed-myhummya populaarne MyHummy kaisukaaslane tekitab valget heli ehk white noise-i, mis tähendab seda, et laps saab kuulata helisid, millega ta on emaüsas harjunud. Lisaks white noise-ile saab helide seast valida ka südametukset, fööni heli ja merekohinat. Mainitud helid mõjuvad beebile rahustavalt ning elimineerivad beebi jaoks kõik muud ootamatud helid. Beebi saab keskenduda vaid endale ja uinumisele.

eestilapsed-vulliVulli kaubamärk on üle maailma väga tuntud oma kaelkirjakuga, mis on
valmistatud naturaalsest kautšukikummist. Vulli on turvaline ja looduslik, mis tähendab seda, et beebi võib seda julgelt katsuda ja ka suhu panna. Kaelkirjak on toreda ülesehitusega ning ka väga väike beebi saab haarata selle pikki jalgu ja pikka kaela. Kaelkirjakul on pisikesed osad, mis küll mahuvad suhu, aga samas pole ohtu, et nad ära laguneksid. Kõik materjalid on naturaalsed.

eestilapsed-naturespurestTeine tuntud kaubamärk Vulli kõrval on Natures Purest, mille valikust leiab erinevaid orgaanilisest puuvillast tooteid, mille seas on mänguasju, pleede, närimisrõngaid, kaisulelusid ja tekikesi.

Lai valik vankrilelusid ja voodikarusselle

Jätkuvalt soovitab pood ka tuntud kaubamärki Canpol, kelle mänguasjade seas on voodikarussellid, tekid, närimislelud, mängumatid, vankrilelud jpm. Canpolil on väga lai valik erinevates värvides mänguasju, mis sobivad just beebidele, keda tõmbavad erksad värvid ja nutikad lahendused nende tähelepanu tõmbamiseks.

eestilapsed-canpolPalju küsitakse poes müüjate käest eraldi ka beebivankrile paigaldatavaid mängulelusid. Ka neid, klassikalisi vankrilelusid , pakub Canpol väga laias valikus ja erinevale maitsele.

Kõige kindlam on aga turundusjuht Kairit Parkeri sõnul BabyCitysse ise kohale tulla, sest valik on suur. Kes aga ise ei suuda või julge teise lapsevanema otsustada, soovitame kinkida kinkekaardi, et kingisaaja saaks ise valida välja selle, mida tal parajasti kõige rohkem tarvis on.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here