Kõige ägedamad puldiautod, mis lapsed päriselt õue mängima meelitavad!

Mänguasjatööstus on igal aastal välja mõtlemas üha uuemaid ja ägedamaid patareidel liikuvaid ja rääkivaid mängukaaslaseid – alustades väikestest mängukarudest ja lõpetades võimsate mängukonsoolideni. Suveperioodi puhul vaatame täna lähemalt ühte kategooriat, mis oma võlu ilmselt mitte kunagi ei kaota – puldiautod. On ilmselge uue aja loodusseadus, et kui mingit asja peab mängu käigus ise oma väikese käega liigutama, pole ta üldse nii äge kui see, mille liikumiseks on tarvis hoopis pisikest pulti erinevate nuppude ja kangidega.

Arusaadavatel põhjustel pole puldiautod suurel osal ajast just lapsevanemate lemmik mänguasjakategooria. Mänguhoos laps ei oska autot puldi abil pahatihti just väga täpselt juhtida ja nii kipuvad autod sõitma üle inimeste varvastest, jääma kinni elektrijuhtmetesse ja kuna mõni neist suudab ka oma võimsa mootori abil päris korraliku kiiruse üles võtta, on nii mõnigi kristallvaas laualt auto ja laua kokkupõrke tulemusel põrandale kildudeks lennanud.

Just sel põhjusel neid suveperioodil soovitamegi! Laste jaoks ei ole neist väga palju ägedamaid mänguasju üldse olemaski ning kuna nendega võib muretult praegu ka õues mängida, saavad lapsevanemad oma vaaside ja juhtmete pärast rahulikult hingata. Lapsed aga jälle värske õhu käes mängida.

Võimsad maastikuautod, millega omavahel mõõtu võtta

Just sellistest võimsatest puldi teel juhitavatest monstrum-autodest pakub digipood Klick näiteks mudelit Maxam Thunder M10, mille teeb eriliseks fakt, et just õuemängudeks ta esmalt mõeldud ongi! Tegu on tõeliselt vastupidava mänguasjaga, mille suured rattad aitavad tal takistustest üle saada ning selle veekindel kere ning mootor võimaldavad temaga isegi madalamast veest läbi sõita.

Monster-masinatega sõitmiseks on tegelikult tarvis vaid patareisid nii autole kui ka puldile ning mäng võibki alata. Maxam Thunder M10 auto puhul on märkimisväärne, et auto tippkiirus on ligi 35 km/h, mis teeb temaga väiksemas siseruumis mängimise tõepoolest isegi ohtlikuks, kuid seda ägedam on ta õues! Sellegipoolest võime kinnitada, et tegu pole vaid hooajalise suvemänguasjaga. Toode on katsetatud ja laste poolt heaks kiidetud ka talvistes ning lumistes tingimustes. Korralik monster-auto peab hakkama saama iga ilmaga ja just seda Maxam Thunder M10 ka teeb.

Eriti lõbus on maastikuautodega lastel, kes ka omavahel saavad nendega mõõtu võtta. Autodele võib ehitada ägedaid takistusradu või korraldada võidusõite ning jälgida põnevusega, kelle auto kõige ikkagi lõpuks kõige karmim on.

Autod, puldid ja kopterid kaenlasse ning õue!

Teine vinge puldiga juhitav auto on samuti Klickis saadaval ja kannab nime Airhogs Shadow Drone Launcher, mida ka erinevaid tehnikavidinaid testiv kodumaine YouTube’i kanal Prooviring hiljaaegu testis. Tegu on puldi teel juhitava autoga, mille pardalt on puldiga võimalik lendu lasta ka helikopter. Nagu Prooviringi videost näha võib, saab häda korral selle masinaga küll hakkama ka tubastes tingimustes. Juhul, kui teil on aga selge soov kõik lambilühtrid kodus terved hoida, soovitame ka sellega lapsed pigem õue mängima saata.

Ilusatest ilmadest tuleb suvel viimast võtta ja erinevate arvutimängude ning mängukonsoolide tõttu on lapsi niigi raske tänapäeval õue meelitada. Puldi teel juhitavad maastikuautod on meie arvates aga ideaalne viis laste õuemängudesse veelgi põnevust lisada.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here