Korduvkasutatavad jääkuubikud teevad su joogid põnevaks

Soe suvi, sest aeg-ajalt liigub Eestimaal ka neid, on juba kohale jõudnud. Küll pisut varajane, aga vaevalt keegi väga selle vastu olla saab. See tähendab loomulikult ka suurt vajadust just jahutava joogi järele, sest suure januga on soojad sõõmud vett või mahla sama suur pettumus, kui rosinatega jäätis või pärast pikka lubamist ära jäänud aevastus.

Selleks, et meie joogid kuumal päeval ikka mõnusalt jahedad püsiksid, on kauplusel Kodukestra pakkuda üks väga vahva lahendus – korduvkasutatavad jääkuubikud.

Korralik veetarbimine on meile tohutult tähtis. Vesi hoiab elus ja värskena iga rakku meie kehas, hoiab vere vedelana, et see saaks meie kehas laiali viia hapnikku ja toitaineid ning aitab kaasa ka seedimisele. Täiskasvanud meesterahval on vajalik umbes 3,7 liitrit vedelikku ja 9-12 aastastel lastel 1,5 liitrit. See kõik on muidugi suhteline ja sõltub ka aktiivsusest, toitumisest ning meie kehade eripäradest. Vähene veetarbimine võib viia pideva väsimuse, nõrkuse ja peavaludeni – nõnda, et me ei pruugi seda koheselt isegi tähele panna. Selleks hetkeks, kui meil on juba janutunne tekkinud, on meie kehas tegelikult juba vedelikupuudus – seepärast tulekski meeles pidada iga mõne aja tagant midagi juua.

Koduekstrast leitavad korduvkasutatavad jääkuubikud on tore viis oma laste jookide jahutamiseks. Pista need lihtsalt sügavkülma ning oota, kuni on ära jäätunud ja võid oma jooki jahutada ilma, et jääkuubikud seda lahjendaksid. Nende huvitav kuju – erinevad loomad, marjad ja taimed ning kirkad värvid teevad lihtsa joogielamuse väiksematele palju põnevamaks. Jääkuubikud on tehtud täiesti ohutust plastikust, mille sees on puhas vesi ja jahutavad jooki väga pika aja vältel. See tähendab ka seda, et sinu lapsed saavad pikalt jahutust nautida ning täidavad oma vedelikuvarusid ka palju meelsamini.

Pole tähtsust, kas vedelikuvarude täitmine tuleb mahla, vee või morsi arvelt – suvekuumuses eelistame kõik seda jahutatult. Koduekstras saadaval korduvkasutatavad jääkuubikud on ideaalne viis jooke jahutada ning samaaegselt neid ka põnevaks teha.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here