Vahvad silikoonist pajakindad

Suur on ikka jama olla. Sellekohaseid meeldetuletusi tuleb pea igapäevaselt – ei saa  laste kombel kummaritega porilombis hüpata, ei sobi neljakäpukil mööda kontoripõrandat mänguautoga ringi kimada (ülemus ütles, et see jätab ebaprofessionaalne mulje) ja tagatipuks tehakse lastele palju ägedamaid asju.

Vaadake, kui vinged pajakindad Koduekstra kauplusest leidsime! Tegi päeva kohe rõõmsaks. Need sobivad väga hästi nii lapsemeelsetele kui ka lastele – hoiavad käed terved ja teevad toimetamise võimalikult mugavaks. Just töömugavus on väga oluline selleks, et lapsel oleks ja jääks huvi köögis toimetada. Tööriistad peavad ju korralikult kätte sobima.

Pajakindad käisid mitte ainult minu käes vaid andsime ka kõige väiksemale köögitoimkonna liikmele ning pärast seda, kui oli uhkelt väikese koogi ahjuplaadiga välja tõstnud, andis ka tema oma heakskiidu.

Toimetamise käigus said selgeks ka kindamaterjali eelised – silikoon tagab väga hea haardumuse ning määrdumise korral saab need pajakindad kerge vaevaga ära puhastada. Teada ju on, et oskus korralikult mäkerdada väheneb iga elatud aastaga, seepärast tulebki see väiksematel palju paremini välja. Aga nende kinnastega pole muret, näita vaid pisut vett ja ongi jälle nagu uued.

Loomulikult ei saa rääkimata jätta nende kuumakindlusest, just eelkõige selle jaoks ju pajakindad mõeldud on. Hoolimata ühe väikese vabatahtliku protestidest panin ma ise esimesena hiir-kinnastatud käed kuuma ahjuplaadi külge – toimisid, kergelt soe oli, aga võib julgelt neid usaldada.

Lastel peab olema köögis lõbus, muidu on kokkamishuvi keeruline tulema. Need pajakindad aitavad sellele kindlasti kaasa, sest sobivad neile valatult ja on täpselt nii vahvad, et lapsed (mitte ainult) neid ka kanda tahavad.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here