Kristallid sinu beebile. Miks?

Kristallihaldjas

Vestlesime Kristi Uudeväliga, et saada aimu kristallide positiivsetest mõjudest inimestele ja eelkõige lastele. Kristi südameasjaks on laste Kristallikooli juhendamine ja kristallide-alaseid teadmisi jagab ta ka vääris- ja poolvääriskividega tegelevas kristallipoes ja keskuses Kristallihaldjad.ee.

Kristallidele on omistatud maagilisi omadusi aastatuhandeid. Vääris- ja poolvääriskive on kasutatud tervendamiseks, võimusümbolitena ja ehituskunstis. Vana-Egiptuse sarkofaagidest on leitud, et vaaraod saadeti teispoolsusesse koos kaitsva kvartskiviga, mis olid asetatud vaarao laubale. Kuukivi helklev kuma on kaunistanud kuujumalannasid, näiteks vanade kreeklaste Selenet ja roomlaste Dianat.

Naine

Budistlikes maades on usutud, et vääriskivi safiiri kandmine avab hinge salajased uksed ja suurendab üksmeelt. Taas on kristallid saavutanud väga suure populaarsuse. Miks see nii on, küsisime kristallihaldjas Kristilt.

Kuidas mõjutavad kristallid inimest ja ruumi, kus nad asuvad?

Minu isiklik kogemus on selline, et kristallid tõstavad nii inimeste kui ka ruumi
vibratsiooni ning tulemuseks on parem enesetunne ja harmoonilisemad suhted. Kui inimene on ise avatud kristallienergiatele, tuues endale koju kristalle, hakkab kristallide energia toimima just nii nagu on õige tema jaoks. Näiteks, kui inimene soovib suurendada oma elus armastust, siis kõige esmasem valik oleks roosa kvarts, asetades kivi kindla sooviga oma magamistuppa. Kristallide valikul lähtuda esmalt oma sisetundest, kuna igal inimesel on kristallidega erinev suhe.

Mis puhkudel tasuks kristalle kinkida?

Kristallid väga ilusad kingitused ja kui keegi kingib kristalli, siis tead, et see on kink puhtast südamest. Kui on tulemas soolaleivapidu ja soovid oma sõpra rõõmustada, siis väga hea kingitus on suurem kristallikobar mäekristallist või ametüstist, kuna see loob tulevasse koju positiivset energiat. Samuti on ametüst sobilik kingitus lapsele kooli alguse puhul, kuna ametüst aitab õppimisel keskenduda ja õpitut meelde jätta.

Kas ka lastele võib kinkida kristalle?

Lapsele kristalli kinkides tasuks mõelda just sellele konkreetsele lapsele ja lähtuvalt oma sisetundest, teha valik. Me saame aidata lapsi kristallide abil, kuigi lapsed on ise väga teadlikud kivide alal ja sageli teavad üsna täpselt, millist kristalli nad vajavad. Kristallihaldjatel on olemas ka kristallikomplekt „Lapse abilised“, milles on kolm lapse jaoks head kivi: roosa kvarts, kollane kaltsiit ja roheline aventuriin. Laps saab kivikesed poetada koolikotti või taskusse ning tunneb end seeläbi tunduvalt vapramalt ja enesekindlamalt. Erinevad kristallikomplektid sobivad väga hästi ka kinkimiseks.

Üks kristall, kes lastele imehästi sobib, on sinine pitsahhaat. Eriti sellistele lastele,kes on pigem kinnise loomuga ja ei julge välja öelda oma tundeid ning mõtteid. Laste kristallikoolis oli üks tore poiss, kes õppis seda kivi tundma ning ostis selle kaasa. Oli näha paari järgmise korraga, kuidas sisemine julgus temas oli pitsahhaadi abiga kasvanud.

Kuhu kristallid ruumis asetada, et nad oleksid kõige mõjusamad?

Kristallide paigutamine ruumis oleneb sellest, millist eesmärki see kannab. Kui soovid, et kristallid mõjuksid hästi kogu perele, aseta nad sinna tuppa, kus pere veedab enim aega koos, nt elutuppa või kööki. Väga head on selleks puhuks ametüstist, roosa kvartsist või seleniidist küünlaalused. Positiivset energiat loovad kristallid võiksidki olla inimeste läheduses ja silmale nähtaval kohal, mõjudes ühtlasi ka ruumi kaunistusena. Aseta kristallid nii, et tunneksid, et see on ilus, hea ja loob midagi positiivset juurde.

Kui soovid kristalli kodu kaitseks, siis võid asetada musta turmaliini välisukse juurde niimoodi, et ta ei ole eksponeeritud ja otseselt nähtaval. Enda kaitseks on head kivid veel tiigrisilm, suitskvarts ja obsidiaan.

Armastust loovad kristallid tuleks panna magamistuppa või voodi lähedale, kuid rahaõnne võimendavaid kristalle ei ole mõtet voodi kõrvale panna, kuna nad võivad hakata segama rahulikku und. Soovitan usaldada oma sisetunnet – tunneta julgelt, mismoodi tuleb kristallidest sinuni parim energia.

Palun nimeta mõned kristallid ja nende mõjud.

Kuna kristalle on väga palju erinevaid, siis toon välja just need, kes on head abilised eelkõige lastele.

Armastuse ja hoitustunde suurendamine

– roosa kvarts, seejärel roosa mangano kaltsiit, roosa opaal ja serpentiin.

Enesekindluse ja julguse suurendamine

tiigrisilm, tsitriin, päikesekivi, püriit ja oranž aventuriin.

Suhtlemiseks ja paremaks eneseväljenduseks

– sinine pitsahhaat, sodaliit ja akvamariin.

Õppimiseks ja keskendumiseks

– kollane kaltsiit ja ametüst.

Pingeid maandav ja rahustav

– lepidoliit ja ahhaat.

Inglite kaitse

– angeliit, tselestiit ja seleniit.

Tervise tugevdamiseks ja kaitseks viiruste eest

– fluoriit, mäekristall ja merevaik. Fluoriit on üks väga hea kivi, mis aitab ennetada haiguse teket ja lühendab haiguse kulgu. Kui on liikvel nohu, köha ja teised viirushaigused, siis tasub hoida fluoriiti lapse lähedal. Mida lähemal on kristall kehale, seda tugevam on tema toime. Samuti võib haigestumise korral fluoriidiga masseerida ninajuurt, otsmikku ja lümfisõlmi.

Kui soovite kristallidest veelgi enam teada, seotada mõne kristalli või ehte endale või lapsele, siis uudistage Kristallihaldjate kodulehelt www.kristallihaldjad.ee. Kristallikooli õpitubadesse Kristallihaldjate keskusesse on oodatud osalema igaüks, kes vähegi kristallimaailma vastu huvi tunneb.

Positiivset energiat kõigile!

2 KOMMENTAARID

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here