Lõbusad õuemänguasjad lastele

Suvel mängivad lapsed enamiku ajast õues. Peagi tüdinevad nad kulli ja peituse mängimisest ning siis vaatavad nad vanematele suurte silmadega otsa ja küsivad, mida nad võiksid teha ja et vanemad nendega mängima tuleksid. Lapsed on kiired ja nutikad ning ütlevad, et nad on kõik mängud juba ära mänginud, mida lapsevanem veel nimetada pole jõudnudki. Ja siis on ka vanem nõutu. Õnneks oskab siin Koduekstra appi tulla, sest neil on müügil põnevad õuemänguasjad, millega saab sisustada laste aega lõbusalt ja nutikalt.

Noolemäng paelub ka täiskasvanuid, kuid veelgi enam lapsi, eriti kui teravate noolte asemel on pehmed pallid, mis viskamisel kleepuvad punktilauale kinni. Täpsusvisked pallidega tekitavad väga palju hasarti ja põnevust, sest loomulikult käib kõik punktide peale ja võidab see, kes kõige rohkem punkte saab ehk, kes kõige enam täpselt keskele viskab. Viskelaua saab hoovis kinnitada puu või mõne seina külge. See on just selline mäng, mida saab mängida ka laste sünnipäevadel, sest teadagi meeldivad lastele igasugused võidu peale mängud, kus võib saada osa mõnest vahvast auhinnast.

Õuemänguasjad võivad olla ka sellised, mis on tuletatud paljudest teistest mängudest, näiteks trips-traps-trull. Seda saab mängida toas paberil ja õues asfaldile kriidiga joonistades. Kuidas aga saaks seda mängu muru peal mängida? Koduekstras on müügil selline suur ja pehme kokkupandav trips-traps-trulli vaip ning pehmed nupud, millega mängida. Seda on ka hea kaasa võtta piknikule või mõnele väljasõidule. Trips-traps-trulli on tegelikult ju põnev mängida ka täiskasvanutel, see on lihtne ja lõbus ajaviide.

Doomino stiilis mänge on päris palju olemas, on suuri ja väikeseid ning piltide ja tähtedega. Koduekstras on aga müügil selline Doomino, mida saab aias mängida. Doomino plaadid on suured ja klassikaliste täringukombinatsioonidega. Nendest saab mängu ajal “ehitada” aeda vahva labürindi. Hiiglaslik Doomino toob kindlasti aeda palju elevust ja nuputamist. Sellised toredad õuemänguasjad tekitavad lastele palju rõõmu ja põnevust ning aitavad ka lapsevanemad hädast välja.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here