Halloween’i kostüümid – viimase hetke ideed

Halloween on juba täitsa ukse taga, ootamas õudustemaatiline koosviibimine sõpradega, üritus töö juures või hoopis koos lapsega, kostümeeritult, oodatud mõnele vahvale lasteaiaüritusele. Aga oh õudust! Sul pole olnud üldse aega oma kostüümi peale mõelda. Pole hullu midagi, sest paari väga lihtsa nipiga võid enda ja lähedaste jaoks kokku panna ühed hirmsalt vinged halloween’i kostüümid. Enamus vajalik on leitav sinu elamise riidekappidest ja loomulikult tuleb vajadusel appi ka kauplus Koduekstra.

Hoiame halloween’i kostüümid lihtsatena

Ei ole üldse vaja mõelda, milline superkangelane parasjagu kõige popim on või milline tegelaskuju mõnest vanast teleseriaalist kostüümi näol tagasi tuuakse, meie hoiame asjad lihtsana. Halloween’i kostüümid ei peal olema midagi keerulist. Alustame kohe minu isikliku lemmikuga – elav surnu, zombi, kuidas iganes soovite teda nimetada. Siin on kõige suurem rõhk näomaalingul. Seda võib teha olemasolevate meikimistarvikutega – nägu kahvatult valgeks ning kulmud ja ripsmed tumedaks. Mõned väiksed kriipsud ja „õmblused“ ka näole ning oledki valmis.

Teine võimalus on kasutada just selleks mõeldud näovärvide komplekti, millel on kaasas ka kleebitavad „haavad“, mis lisavad sinu välimusele veel lisavürtsi. Riietuse poole pealt on asi kõige lihtsam, sest zombid võivad kanda mistahes riideid. Võid teha ilusa soengu ja panna selga kleidi ning oled üks kõrgklassi surnu või lisades sellele krooniga loor, hoopis printsess. Võid ka võtta vanad ja katkised riided, põletada ja lõhkuda neid pisut veel ning miks mitte piserdada peale ka kunstverd ning üks filmilikum zombi ongi tänavatel lisaks.

Teise aegumatu variandina võib mõelda enda nõiaks rüütamisele. Siin pole vaja tunda suurt muret näomaalingute pärast, piisab tumedatest riietest ja luuast. Kui kodus on olemas tugevamat sorti paberit, võid endale ka lihtsa vaevaga valmis meisterdada mütsi, kui selleks aega pole, siis on Koduekstras üks täitsa vägev nõiamüts olemas. Vajadusel võid kogu komplektile vürtsi lisada ka näovärvidega, selles komplektis on 7 erinevat värvi koos mitme tarvikuga, võid vajadusel terve pere ära värvida.

Moest ei lähe kunagi ka saatana või kuradikeste halloween’i kostüümid. Siin on möödapääsmatuks elemendiks punased sarved. Naiskuraditele on lausa eraldi komplekt välja mõeldud, milles on lisaks sarvedele ka lips, ilusad kindad ning vahva saba. Kui on soov nii Vanapagana moodi olla, et ka seda nägu oled, siis on Koduekstras ka üks vinge kooslus sarvedest ja Saatana näovärvidest. Kõike seda võid täiendada millegi ilusaga oma riidekapist ning mure ongi lahendatud.

Ole mureta ja lase fantaasial lennata

Halloween’i kostüümid – nende valimine ja valmis tegemine võib teinekord päris palju peavalu tekitada. Kui peakski juhtuma, et te pole jõudnud sellega tegeleda, siis pole muret – Koduekstra abiga võite kokku panna ühe väga vinge kostüümi!

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here