Kas Nutrigen laste vitamiinid aitavad sirguda võimekamateks inimesteks?

Sügisesel ilumessil leidsin Rosena dermakosmeetika ja ilutoodete e-kaubamaja messiboksis rohkete ilutoodete seast ka rõõmsa ja pilkupüüdva lastele loodud Nutrigen vitamiinid. Vestluses “Eesti lapsed blogikirjutajana” tuli siis teemaks just see, et kas Eesti lapsevanemad on harjunud oma lastele vitamiine andma.

Tookord tuli mulle kohe meelde, et vahel kui olen oma õelapsi hoidmas käinud, siis üheks punktiks mulle õe poolt jäetud manuaalis on alati olnud vitamiinide võtmise aeg. Tänu sellele pole tema kaks last – viieaastane Miku ja kuueaastane Daniel – olnud viimased kaks aastat kordagi haiged. Lisaks organismi tugevdamisele on õel vitamiinide andmise süsteemsuse põhjuseks ka soov olla kindel, et tema lapsed saavad kõik oma arenguks ja kasvuks vajalikud ained kätte.

Nüüd, jõulukuul oli tore üllatus, kui Rosena.ee päkapikud olid minu kodu lähedale pakiautomaati saatnud poiste jaoks Nutrigeni vitamiinid siirupite kujul. Sõitsin neile külla, et kaks pudelikest üle anda. Õde oli väga rõõmus, sest eelmised vitamiinid olidki otsakorral. Siirupikujulisi vitamiine võtavad tema lapsed suurima heameelega ja vahel tuleb ette ka lausa köhatuse esilekutsumist, et oleks põhjust vitamiini terviseabi nõuda.

Mida poisid arvavad?

Mul oli kaasas tüdruku pildiga Nutrigen vitamiinid Vegy köögiviljasiirup ja poisi pildiga Nutrigen Supra maksivitamiinisiirup. Poisid muidugi soovisid mõlemad just poisi pildiga siirupit, aga peagi olid nõus ka teist proovima. Annustamine on üks lusikatäis päevas ning kui ema ütles Mikule, et ta tooks kaks lusikat, siis saabus poiss köögist kahe kulbiga. Õnneks selgus, et pudeli peal olev kork on mõeldud annustamiseks ja nii jäid kulbid siiski kasutamata.

Lõbusalt lasteaia jõulupeolt saabunud, oma outfitte vahepeal vahetanud, poisid tõsist juttu minuga väga rääkida ei soovinud. Vigurit täis Miku vastas selle peale, kui ma küsisin, et miks peab vitamiine võtma, nii: “Selleks, et ära ei närtsiks.” Tõesti. Vitamiinid ei lase haigeks jääda. Vitamiinidega kasvab pikemaks ja tugevaks. Vitamiinid teevad targaks. Seda teadis vanem vend Daniel lisada.

Mida Nutrigen vitamiinid endas peidavad?

Nutrigen Vegy on loodud eelkõige lastele, kes ei armasta köögivilju süüa. Hapukas granaatõunamahla maitse hakkas poistele kohe meeldima ja magususest ei tulnud samuti puudu. Siirupist leiab seitsme köögivilja ekstrakti, 12 vitamiini ja kolm mineraali.

Köögiviljad on lapse tervise jaoks üliolulised. Daniel sööb neid meeleldi, kuid Mikul on praegu käes see aeg, kui kraam jääb pigem taldrikule. Nutrigen Vegy toidulisand maitsva siirupi vormis võimaldab lastele maitsval viisil tagada igapäevaselt kasvuks ja arenguks vajalikud vitamiinid ja mineraalid koos levinumate köögiviljade ekstraktidega.

Päevaseks annuseks soovitatud 10 ml siirupit vastab umbes 500 grammile köögiviljadele, mida lapsed tavaliselt piisavalt ei tarbi: artišokk, brokoli, kapsas, porgand, seller, porrulauk ja spinat. Siirup sobib kuue kuu kuni 13-aastastele lastele. Täpne annustamisinfo on kirjas pakendis olevas õpetuses.

 

Poisi pildiga Nutrigen Supra toidulisand on tõeline vitamiinipomm laste kasvu ja arengu toetamiseks. See on kõige rikkalikum laste vitamiinisiirup maailmas, sisaldades lausa 13 vitamiini, sh talvisel ajal väga tähtsat D-vitamiini, ja kümmet mineraalainet. Apelsini maitse on seejuures hää …

Mulle on kuidagi sümpaatne ka Nutrigeni tootja koduleht, sest seal tuntakse vajadust suuremas plaanis rääkida tervise ja toitumise suundadest, samuti keskkonnast ja sotsiaalsetest teemadest.

Nutrigen siirupeid leiab lisaks Rosena.ee poele ka Südameapteekidest ja Tradehouse kauplustest.

Kuna Nutrigen hoiab lapsi tervena ja suurendab nende vaimset võimekust, siis on arvatavasti just vitamiinikuure aeg-ajalt tegevatel lastel võimalus elus edukamalt hakkama saada.

NB! Kui kasutate sooduskoodi NUTRIGEN01, siis kehtib kuni aasta lõpuni- 31.12.2018 www.rosena.ee e-poest Nutrigen toodete ostule allahindlus -20%

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here