Kas teie klass on Rimi Retsepti Meistriklass 2019?

Rimi Eesti OÜ ja eestilapsed.ee blogi kuulutavad taas välja meeleoluka ja kasuliku retseptikonkursi Eesti põhikoolide õpilastele, leidmaks toredaid ja omanäolisi retsepte tasakaalustatud toitumise tutvustamiseks ning elavdamiseks. Algas registreerimine Rimi Retsepti Meistriklass 2019 konkursile!

Hindeid me ei pane, küll aga kingime tublimatele preemiaid, peaauhinnaks lausa 1000€ klassiraha! Lisaks ootavad tublisid kokkajaid erinevaid üllatused ning lisaauhinnad.

Konkursi käigus õpivad noored meeskonnatööd, kokkamist ning saavad teadmisi toitumisest. Kevadel selgub Rimi Retsepti Meistriklass 2019!

Oled kooliõpilane või õpetaja? Võtke klassiga konkursist osa!
Konkursist saate osa võtta kogu klassiga ning erinevaid retsepte välja mõeldes, võitegi tubli preemia võita! Tarvis on vaid natuke pealehakkamist ja häid ideid. Kaasata võib ka klassiõpilaste issid-emmed, et koos kasulikult aega veeta.
Registreerige end SIIN lehel, sooritage igakuiseid ülesandeid ning võitegi osutuda finalistiks.
Finaali jõuavad nii žürii kui ka rahva lemmikud, seega jagage oma klassi ülesannete lahendusi Facebookis ning koguge hääli!

Oled kokkamishuviline? Tutvu kooliõpilaste retseptidega!
Hoia meie konkursil silma peal ning vaata, kuidas noored tasakaalustatud toitumisega seotud ülesandeid lahendavad. Sul on võimalus retsepte järgi proovida, kommenteerida ning igal kuul valida ka oma lemmik, kes liigub edasi finaalvooru!

Iga kuu uus väljakutse!
Konkurss kestab kolm kuud ning igal kuul saavad klassid retseptiülesande, mille kallal on võimalik kuu aega nokitseda. Valmis võistlustöö saab üleslaadida oma klassi konkursilehele ning nii lihtne see ongi.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here