Sääsetõrjevahendid lastele

Sääsed on Eestis ilusas kliimas tõeliseks nuhtluseks. Suve jooksul kasutame erinevaid sääsetõrjevahendeid. Kas oleme mõelnud, mida need sisaldavad ja kuidas mõjuvad meie tervisele? Kõik sääsetõrjevahendid, mis pole looduslikud, eritavad mürke, mis on kahjulikud ka inimesele ja me hingame neid sisse.

Nüüd on Itaalia bränd Brand Italia välja tulnud looduslike sääsetõrjevahenditega. Need on loodussõbralikud sääsetooted. Tooted, mis on naturaalsete toimeainetega. Naturaalsete taimede lõhn tõrjub putukad eemale. Toodet kantakse nahale masseerides ja on nahka niisutava ja rahustava peenete eeterlike õlide ning taimedeekstraktidega.  Sobivad inimestele, kes ei taha keemiat ja armastavad tervislikku eluviisi.

Sarjal on olemas eriti innovaatiline  vegani  variant. Vegan sprei  omab AIAB ja QUALITÀ VEGANA sertifikaate.
Soovitame Brand Italia toodete sarju eriti lastele, sest laste organism on õrnem. Sarjas on täiskasvanute sprei, laste sprei, vegan sprei, täiskasvanute käevõru ja laste sääsetõrje käevõru erinevate loomadega.

Tooted on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamaja lasteosakonnas, Solarise Delices, Viimsi Delices, Laagri Co-Marketis, Laulasmaa Co-Marketis ja Vana-Pärnu Co-Marketis.

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here